Nici proste PDOCena zabiegu: 100 zł / nitkę

Jak działają Nici PDO?

To innowacyjna metoda umożliwiająca lifting oraz odmładzanie skóry. Stanowi ciekawą alternatywę dla zabiegów chirurgicznego liftingu twarzy. Idea zabiegu opiera się na połączeniu dwóch mechanizmów działania. Pierwszy polega na napięciu i uniesieniu skóry. Uzyskuje się to poprzez wprowadzenie nici PDO w głębokie jej warstwy. Drugi mechanizm pobudza naturalny proces syntezy kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry.

PDO to polidioksanon, który jest włóknem syntetycznym, wchłanianym przez skórę. Dotychczas stosowany był między innymi w chirurgii plastycznej, ginekologii, okulistyce. Teraz znalazł również zastosowanie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

 

Nici PDO to innowacyjna metoda umożliwiająca lifting oraz odmładzanie skóry. Stanowi ciekawą alternatywę dla zabiegów chirurgicznego liftingu twarzy. Idea zabiegu opiera się na połączeniu dwóch mechanizmów działania. Pierwszy polega na napięciu i uniesieniu skóry. Uzyskuje się to poprzez wprowadzenie nici PDO w głębokie jej warstwy. Drugi mechanizm pobudza naturalny proces syntezy kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry. Zabieg ten jest wskazany w celu m.in. liftingu twarzy, wygładzenie zmarszczek, poprawa nawilżenia skóry, zwiększenia jędrności i napięcia skóry.

Podsumowanie

Cena100 zł / nitkę
Czas zabiegu45-90 min
ZnieczulenieTak (miejscowe)
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria1 Zabieg
Czas utrzymywania efektów18-24 mc