Nici PDO haczykowate BARB 4 DCena zabiegu: 700 zł / nitkę

Jak działają Nici PDO?

To innowacyjna metoda umożliwiająca lifting oraz odmładzanie skóry. Stanowi ciekawą alternatywę dla zabiegów chirurgicznego liftingu twarzy. Idea zabiegu opiera się na połączeniu dwóch mechanizmów działania. Pierwszy polega na napięciu i uniesieniu skóry. Uzyskuje się to poprzez wprowadzenie nici PDO w głębokie jej warstwy. Drugi mechanizm pobudza naturalny proces syntezy kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry.

PDO to polidioksanon, który jest włóknem syntetycznym, wchłanianym przez skórę. Dotychczas stosowany był między innymi w chirurgii plastycznej, ginekologii, okulistyce. Teraz znalazł również zastosowanie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Nici Barb 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Dotychczas haczyki znajdowały się tylko po jednej stronie nici, obecnie rozmieszczone są gęsto dookoła nici w dwóch kierunkach, w nczterech wymiarach, stąd nazwa nici. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu. Długości nici są różne i dobierane są do potrzeb danego pacjenta. Wskazania do zabiegu to liftingu twarzy, wygładzenie zmarszczek, poprawa nawilżenia skóry, zwiększenia jędrności i napięcia skóry.

Podsumowanie

Cena700 zł / nitkę
Czas zabiegu45-90 min
ZnieczulenieTak (miejscowe)
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria1 Zabieg
Czas utrzymywania efektów18-24 mc