ZabiegCena zabiegu: 1500 zł

CELLUFORM PLUS – TO NOWY PREPARAT STWORZONY SPECJALNIE DO USUWANIA TŁUSZCZU PODBRÓDKOWEGO

Podwójny podbródek może być efektem spowodowanym miejscowym pojawieniem się warstwy tłuszczu lub zwiotczeniem i  pomarszczeniem skóry w okolicy podbródka i szyi, albo tymi dwoma problemami równocześnie. Podwójny podbródek sprawia, że twarz wygląda ciężko, starzej i mniej atrakcyjnie. Według badań przeprowadzonych przez American Society for Dermatologic Surgery,  dla 68% respondentów, tłuszcz zlokalizowany w okolicy podbródkowej oraz wiotkość skóry w tym miejscu, stanowi duży problem z psychologicznego punktu widzenia.

 

Do tej pory jedynym sposobem aby pozbyć się podwójnego podbródka były skomplikowane zabiegi chirurgiczne.  Od teraz w Naszej Klinice dzięki Celluform Plus możliwe jest usunięcie nagromadzonego tłuszczu w prosty i nieurazowy sposób.

W skład preparatu wchodzi roztwór kwasu deoksycholowego oraz wyciąg z arniki górskiej. Po celowanym podanie preparatu przez lekarza, kwas dezoksycholowy rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza również tłuszcz w nich zawarty, co prowadzi do reorganizacji skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący i biostymulacyjny. Arnika górska działa kojąco i przeciwrumieniowo.

 

Usuwanie tłuszczu z podbródka z jednoczesnym liftingiem skóry.

Zabieg polega na ostrzykiwaniu miejsc zabiegowych preparatami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb Pacjenta i trwa ok. 30-40 minut.

Efekty są zauważalne po kilku dniach. Konsultacja odbywa się po 6 tygodniach i po wnikliwej rozmowie z lekarzem istnieje możliwość ewentualnego ponownego NIEODPŁATNEGO wykonania zabiegu  na podbródku . O ostatecznym docelowym efekcie zabiegu decyduje u nas Pacjent po konsultacji ze swoim lekarzem.

  • alergie,
  • cukrzyca,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • stany zapalne w miejscach zabiegowych,
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża i okres karmienia.

Podsumowanie

Cena1500 zł
Czas zabiegu20-30min
ZnieczulenieTak (miejscowe)
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria1 Zabieg
Czas utrzymywania efektów1-3 lata